• Свеж
Vee Навистина 2306A-5-6 Sibata Волуметриски Колба, 5mL Капацитет, Класа А, 21 mm О Д x 72 mm Висина, Стакло Затка Број 9, ±0.02 mL Толеранција

Vee Навистина 2306A-5-6 Sibata Волуметриски Колба, 5mL Капацитет, Класа А, 21 mm О Д x 72 mm Висина, Стакло Затка Број 9, ±0.02 mL

Rating 
DEN 527.28

Од стока
Во магацинот

Ги исполнува ASTM E-288 Класа A Спецификации голема, бела, блок-букви овозможи на етикетирање да биде лесно да се чита.Карактеристики голем повод одбележувањето на плоштадот.Се снабдува со Чаша Стандард Коси Затка.SIBATA 2306 A-Серија Волуметриски Колби исполнат ASTM E-288 Класа A Спецификации голема, бела, блок-букви овозможи на етикетирање да биде лесно да се чита.Карактеристики голем повод одбележувањето на плоштадот.Сите големини се добива со стакло ST затка.Стакло ST Затка Големина на No. 9.

Детални спецификации

Додатоци на производи