• Свеж
TOSSPER Обратен Камера, Универзална Мини Автомобили Задните Видите Копија на Камерата 4 Led Ноќ Vison 170 Степен Паркинг Камера за Автомобил Rv Караван Hitch Забавува Камион, Цр

TOSSPER Обратен Камера, Универзална Мини Автомобили Задните Видите Копија на Камерата 4 Led Ноќ Vison 170 Степен Паркинг Камера за

Rating 
DEN 335.04

Од стока
Во магацинот

Водоотпорен Задните Видите Ноќ Визија Камера за автомобил.Едноставен за инсталација и употреба.Се користи со поврзан со LCD монитор, DVD Плеер, rearview огледало со LCD монитор итн, покажуваат задните приказ на LCD екранот, ве направи автомобил повеќе лесно и безбедно.Камерата инсталира лесно каде било на вашето возило, вклучувајќи близина на вашиот табличка или на задниот браник.Тоа е совршен за поддршка во тесни места или да се движат во, кога видливоста е ограничен.Спецификација : Алармот Тип : Возило Копија Камери.Напојување : DC12 V+10 Проценти.Скенирање систем : 2 : 1 interlace.Школка Материјал : Пластика.Жица или Безжично : Жица.Тековната потрошувачка : нема повеќе 150m A.Материјал Тип : ABS.Леќа агол : 170.Леќа Материјал : Пластични + Стакло.Должина на Видео Кабел : 6 M.Answer : ___________________________ Note : Оваа Ставка Без Видео кабел и моќ cableyou треба да ги купите друг.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакет се Вклучени : 1 X Автомобил Задна Камера, нема линија.

Детални спецификации

Alarm Type:
Vehicle Backup Cameras.Power supply

Додатоци на производи