• Свеж
Haloview RVMB01 Огледало Планината за Заден Поглед на Камерата ги Следи

Haloview RVMB01 Огледало Планината за Заден Поглед на Камерата ги Следи

Rating 
DEN 287.76

Од стока
Во магацинот

Планината бекап монитор за вашиот постоечки rearview огледало со гума за на рака.Здрав во различни ситуации, како што нагло сопирање, донесување на брзина се судрат.Оваа заградата само костим за Haloview копија камерата ги следи.Планината бекап монитор за вашиот постоечки rearview огледало со гумена рака Здрав во различни ситуации, како што нагло сопирање, донесување на брзина се судрат Оваа заградата само костим за Haloview копија камерата ги следи.

Детални спецификации

Додатоци на производи