• Свеж
Sunlite EX9-9ZW 04110 9 ft Бела Продолжување на Кабелот

Sunlite EX9-9ZW 04110 9 ft Бела Продолжување на Кабелот

Rating 
DEN 412.80

Од стока
Во магацинот

9 Ft.Бела.Домаќинство Продолжување На Кабелот.Овој производ има поларизирана приклучок (еден сечилото е поширок, а потоа на други), како безбедносна функција.Употреба во рамките на електрични оценка означени на кабелот во собата.Домаќинство 9 ft.Продолжување На Кабелот.

Детални спецификации

Додатоци на производи