• Свеж
OFFTEK 128 MB RAM меморија Замена на Меморија за IBM-Леново Infoprint Боја 1464N (PC133) Печатач Меморија

OFFTEK 128 MB RAM меморија Замена на Меморија за IBM-Леново Infoprint Боја 1464N (PC133) Печатач Меморија

Rating 
DEN 554.40

Од стока
Во магацинот

Лесна инсталација.RAM меморија е една од наједноставните начини да се надополни.Нема Оперативен Систем или ажурирања на софтверот е потребно. (Plug & Play).Инсталирање на водичи во OFFTEK.Подобрување на вкупните перформанси на машината.Побрз boot пати.Зголемување на продуктивноста.Зголемен мултитаскинг.Продолжување на животниот век на машина.Ограничен Доживотна Гаранција - се Чувствуваат сигурни дека вашата меморија ќе трае цел живот.Нашите ограничени доживотна гаранција гаранции дека ако вашата меморија треба да некогаш не успеваат ние ќе го замени или поправи производот бесплатно е предвидено дека тоа се уште е произведен.OFFTEK меморија е произведен користејќи премиер квалитетни компоненти.Модул ниво тестирање обезбедува долгорочна сигурност кој е поддржан од страна на 25+ години на мемориската експертиза. 100% Компатибилност - Секој меморијата на производот исти конкретно на вашата машина е индивидуално тестирани за да се гарантира сигурноста и 100% компатибилност со вашиот компјутер и оперативен систем.Мемориски модули се дизајнирани за да се зголеми ефикасноста на компјутери.Offtek Десктоп Меморија ќе им овозможи на вашиот КОМПЈУТЕР да работи побрзо и неспокојот од кога било досега.

Детални спецификации

Додатоци на производи