• Свеж
WeGuard 3.3 ft Бела Микро USB Полнење SYNC Кабел Кабелот за напојување за Samsung Galaxy TAB СМ-T533

WeGuard 3.3 ft Бела Микро USB Полнење SYNC Кабел Кабелот за напојување за Samsung Galaxy TAB СМ-T533

Rating 
DEN 1408.80

Од стока
Во магацинот

3.3 ft Бела Кабелот за Напојување Полнење Кабел.Забелешка : ве молиме потврдете го вашиот уред модел пред да го купите.OVP、OCP и SCP заштита:во Текот Напон излез Заштита、Текот на Тековната излез Заштита и излез Краток Спој Заштита.Цел ќе бидат испратени од НАС во рок од 24 часа од понеделник до петок.Тоа може да биде донесено во 2-6 дена.Гаранција:We Guard ќе ви обезбеди повисок квалитет на производите и подобра услуга.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во времето, 30 дена за враќање на средствата.We Guard 3.3 ft Бела Микро USB Полнење SYNC Кабел Кабелот за напојување за Samsung Galaxy TAB СМ-T533.

Детални спецификации

Додатоци на производи