• Свеж
Сон За Мене Мејсон Модерна Менување на Маса со Слободни Менување на Подлога/Пространа Фиоки/Изработени од Нов Зеланд Pinewood/Анти-Ѓубрето, Челик Сива

Сон За Мене Мејсон Модерна Менување на Маса со Слободни Менување на Подлога/Пространа Фиоки/Изработени од Нов Зеланд Pinewood/Анти-Ѓубрето,

Rating 
DEN 7060.80

Од стока
Во магацинот

Печати на враќање превозот етикета.Изграден со здрав и цврст Нов Зеланд Pinewood, тоа е безбедно со анти-ѓубрето комплет и направена од нетоксични, бебе безбедно бои. 'Пространа' е зборот како Масон Модерна Менување на Маса доаѓа со 3 лесен-за-стигне и длабоко фиоки за складирање дека удобно планирам отворање и затворање, па можете да ги чува сите ваши малку една потреби со леснотија.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.ПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.ЗДРАВ & SAFE : Оваа промена табела е направена од цврсто Нов Зеланд Pinewood со анти-ѓубрето комплет.Печати на враќање превозот етикета.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.со димензии 36" L X 20.На ЗАВРШНИЦА ЗА СЕКОЈ DÉCOR : менување На маса е на располагање во 4 убава, не-токсични и baby-safe бои – Бела, Челик Сива боја, Руменило Розова и Маслиново масло.ПРАКТИЧНОСТА И УДОБНОСТА : На Мејсон Модерна Менување на Маса доаѓа со 1-инчи дебела менување на душек подлога која е дизајниран за удобно држете го вашиот малку еден.На Мејсон Модерна Менување на Маса ги исполнува или го надминува сите ASTM & CPSC стандарди за безбедност, и доаѓа со сите потребни алатки за лесно собрание!. : На Мејсон Модерна Менување на Маса тежи 58 кг.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.

Детални спецификации

Додатоци на производи