• Свеж
Aramox на Резервоар за Гориво Капа за Кабел Погодни за CR-V Град, Автомобил на Резервоар за Гориво Капа Јаже 17670-SJA-013 Одржување Замена

Aramox на Резервоар за Гориво Капа за Кабел Погодни за CR-V Град, Автомобил на Резервоар за Гориво Капа Јаже 17670-SJA-013 Одржување

Rating 
DEN 191.76

Од стока
Во магацинот

Изградена на строги ОЕМ спецификации, со цел да имаат иста форма, одговара и функционира како ОЕМ оригиналниот дел. Ако сте несигурни на објектот, ве молиме контактирајте со нас пред купување за да се избегне непотребно се врати, благодарение!. Висока Издржливост : 100% механички тестирани пред да ја напушти фабриката обезбедува оптимални перформанси и зголемена издржливост.Совршен Натпревар : Тоа е совршен натпревар за оригиналниот автомобил, можете директно да го замени скршен или неправеден еден, во голема мера за да го зачувате вашето време.Фабриката Спецификација : Според фабричките спецификации, замена на ОЕМ број е 17670‑SJA‑013, 17670 SJA01.Компатибилен : јажето е совршена замена за Хонда Спогодба Граѓански CR‑V Град Одговара Одисеја за подобро да одговара на вашите барања.Висок Квалитет : Произведени од високо квалитетни пластични материјали со стабилни перформанси и висока сигурност, имаат подолг живот. Ве молиме двојно проверете дел број на вашиот објект, за појавување на информации за повикување само.Спецификација : Предмет Тип : Резервоар за Гориво Капа Јаже Материјал : Пластични OEM : 17670-SJA-013 / 17670 SJA01 Fitment : Замена за Хонда Спогодба Граѓански CR-V Град Одговара Одисеја Пакет Листа : 1 x Резервоар за Гориво Капа Прстен 1 x Резервоар за Гориво Капа Јаже Забелешка : 1.

Детални спецификации

According to the original factory specifications, replacing OEM number is 17670‑SJA‑013, 17670SJA01. :

Додатоци на производи