• Свеж
Налепница Decal Пиратски Крстот Мечеви 4 X 3,4

Налепница Decal Пиратски Крстот Мечеви 4 X 3,4

Rating 
DEN 39.84

Од стока
Во магацинот

Најдобар пласман на стакло, метал и мазна пластика-тип на површини. - Темно Сина Боја.Откако се применува, винил е пренослив, но не и за обновливи!.Ние се намали (или печатење & cut) секој налепница веднаш по ред е ставен.Ние не чувајте налепници во парк.

Детални спецификации

Додатоци на производи