• Свеж
YITAHOME 8 Фиока Салон - Ткаенина Складирање Кула, Организаторот на Одделение за Спална соба, Дневна Соба, Ходникот, Плакари & Расадник - Здрав Челична Рамка, Дрвена Напре

YITAHOME 8 Фиока Салон - Ткаенина Складирање Кула, Организаторот на Одделение за Спална соба, Дневна Соба, Ходникот, Плакари & Расадник

Rating 
DEN 1679.76

Од стока
Во магацинот

РАЗНОВРСНА ФУНКЦИОНАЛНОСТ - Определување на елегантен, модерен дизајн комбинирање на премиум црна фиоки, здрав црна метална рамка, и водоотпорен дрвени tabletop; Insert меморандуми во картичката слотови за да ги категоризирате вашите предмети;S куки, исто така делува како прекрасен addtion складирање решение.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ за СКЛАДИРАЊЕ - На YITAHOME 8-Фиока салон погодно организира вашата облека, шалови, чорапи, маици, панталони, очила за сонце, книги, мали играчки, крпи и др.Структуриран со моќен метална рамка и трајни МДФ дрвени врвот; Содржи 8 монтажни и количка за фиоки со лесен-за-се повлече пластични рачки; Одржана од 4 прилагодливи пластични нозе кои се спречи гребнатини на вашиот кат. Уморни од неуредна соби?Доста со потрага по нешто што е "некаде околу тука?".7" H; Мали фиока димензии : 12.ИЗДРЖЛИВИ ТКАЕНИНИ - На фиока е предната страна се изградени со дрво; околните страни се опфатени со дише, не-плетени ткаенини; Овозможува лесно грижа - едноставно ги чистат со влажна крпа и нека се исуши.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА - Структурирани со моќен метална рамка и трајни МДФ дрвени врвот; Содржи 8 отстранлив фиоки со лесен-за-се повлече пластични рачки; Стабилизира со 4 прилагодливи пластични нозе што нема да нула вашиот кат; иновативни crossbar дизајн на грбот го подобрува производ стабилност; салон може да се обезбеди за да ѕид со завртки.

Детални спецификации

Додатоци на производи