• Свеж
Нов Лаптоп, Замена на Делови за HP 15-G 15-G014DX 15-G013DX 15-G018DX 15-G020DX 15-G012DX 15-G019WM 15-G029WM 15-G025DS 15-G023DS 15-G024DS 15-G031DS (Црна Мат Горниот Капак Случај) Без Допир

Нов Лаптоп, Замена на Делови за HP 15-G 15-G014DX 15-G013DX 15-G018DX 15-G020DX 15-G012DX 15-G019WM 15-G029WM 15-G025DS 15-G023DS

Rating 
DEN 768.00

Од стока
Во магацинот

СтатусНе Стариот Или Да Се Користат,Нови Стоки.Ве молиме Обрнете Внимание На Моделот,споредба На Сликата Внимателно и Известување На Превозот Време.Компатибилен Број на МоделОдговара HP 15-G 15-G014 DX 15-G013 DX 15-G018 DX 15-G020 DX 15-G012 DX 15-G019 WM 15-G029 WM 15-G025 DS 15-G023 DS 15-G024 DS 15-G031 DS.Име на производ : Лаптоп Замена на Делови Компатибилен Лаптоп Модели : се Вклопуваат HP 15-G 15-G014 DX 15-G013 DX 15-G018 DX 15-G020 DX 15-G012 DX 15-G019 WM 15-G029 WM 15-G025 DS 15-G023 DS 15-G024 DS 15-G031 DS Внимание : ве Молиме потврдете го на модел на машина пред да го купите.

Детални спецификации

Додатоци на производи