• Свеж
LDX Куче Обука, Пет Обука Материјали - 500 Метри Оддалечена Контрола Куче - Звук Шок Шок Јака

LDX Куче Обука, Пет Обука Материјали - 500 Метри Оддалечена Контрола Куче - Звук Шок Шок Јака

Rating 
DEN 2107.20

Од стока
Во магацинот

Можат да го контролираат две кучиња во исто време;4. Контролер со сино-бел LCD; 5.* Нов далечински управувач куче карактеристики : 1.IP67 водоотпорен function3.Име на производ : 500m далечински управувач куче обука device Colour : Black Material : ABS+UVSurface третман адаптер : plug правилата на САД, Европските регулативи, Австралија regulations Power снабдување на владата : Литиум батерија може да се charged Size : 17. Контролор батеријата се прикаже : прикаже тековната информација за батеријата преку LCD батеријата батеријата информации, батеријата е недоволна, и батеријата панел удари преку LCD екранот за да се прикажат потсетник;.[За боја]Поради разликата во осветленоста и контрастот меѓу лични екранот и на виша сила како што фотографирањето светлина, слика и објектот може да има суптилни хроматска аберација.500 метри контрола растојание[За политика на враќање]Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со мене и јас ќе се вратам на вас во рок од 24 часа. Контролор и приемникот мора заштеда на енергија функција;. Сина дното бел LCD екран 5 четири оперативни режими, 8 опрема позиција прилагодување;5.[за квалитет]Ако штетата се случува, тешка боја разлика, тешки дамки, може да биде соодветно да се ракува со контактирање со клиентите.5cm Features1 уникатен УВ површински третман, отпорно на гребење панел;2.

Детални спецификации

Додатоци на производи