• Свеж
CXDKD Спорт Одговараат на Жените Фитнес Jumpsuits Салата Облека Секси V Деколте, Еден-Парче Тренерки Комбинација Работи Сет Јога Поставува Тренингот (Големина на : Medium)

CXDKD Спорт Одговараат на Жените Фитнес Jumpsuits Салата Облека Секси V Деколте, Еден-Парче Тренерки Комбинација Работи Сет Јога

Rating 
DEN 5768.40

Од стока
Во магацинот

Функција : Брзо Се Суши.Салата Поставите Жени : Тренингот Во Собата.Жените Тренингот Облека : Работи Облека За жени.Sleeve Должина(cm) : Долг ракав.Одговара : се Вклопува точно да големината, заземаат својата нормална големина.Пол : WOMENFeature : Анти-Wrinkle Feature : Compressed Gym Поставите Жени : Тренингот Set Women Тренингот Облека : Работи Облека За women Sleeve Должина(cm) : Долго sleeve Feature : Анти-shrink Feature : Breathable Feature : Еко-Friendlynote : Поради разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Поради прирачник за мерење, големината може да има грешка на 1-2mm.

Детални спецификации

Додатоци на производи