• Свеж
Оган Гитара Ќебе Качулка За Деца - Погоден За Носене Ќебе Деца За Девојки И Момчиња Маскирани Деца Ќебе Sweatshirt

Оган Гитара Ќебе Качулка За Деца - Погоден За Носене Ќебе Деца За Девојки И Момчиња Маскирани Деца Ќебе Sweatshirt

Rating 
DEN 1200.00

Од стока
Во магацинот

100% Полиестер.Увезени.Повлекување На затворање.Машина За Миење.Дизајн Опис : Целосна Ширина Една Страна Печатење.Материјал Опис : 100% Полиестер.Додаток Структура : Pullover Худ Дизајн, Двојно-Layer, Внатрешниот Слој На Топло Кадифен, Надворешниот Слој На Краток Кадифен, Моделот Е Јасно И Fadeless.Постои Голема Џеб Во Предни.Применливи Сценарио : Тоа Е Погоден За Повеќето Деца Да Се Носат Дома Кога Кампување, Гледајќи Драми На Троседот, Читање И Играње На Видео Игри.Тоа Е Исто Така Одличен Избор За Подароци Во Зима.Применливи Население : Погоден За Повеќето Деца На Возраст Од 4-12. Мек И Удобен За Носене Ќебе Дека Се Чувствува Убаво За Кожата Може Да Ви Донесе Вонредни Чувствуваат И Мазна Текстура.На Погоден За Носене Ќебе Може Да Ви Обезбеди Со Сите-Коло Заштита И Да Го Задржи Твојот Грб, Глава, Раце И Топло.Тоа Исто Така Може Да Се Елиминира Непријатности Предизвикани Од Товарот На Обичните Ќебиња.

Детални спецификации

Додатоци на производи