• Свеж
Прилично Памук, Волна Тркалаат - 100g

Прилично Памук, Волна Тркалаат - 100g

Rating 
DEN 290.16

Од стока
Во магацинот

Производителот гаранција може да не се применува.Мека и нежна.Идеален за сите вашата убавина потреби. 100% памук.Мека и нежна идеален за сите вашата убавина потреби 100% памук мека и нежна идеален за сите вашата убавина потреби 100% памук.

Детални спецификации

Додатоци на производи