• Свеж
JF-XUAN Кујна Полица Полица Мулти-Слој на База на Зеленчук Складирање Рек Нерѓосувачки Челик Микробранова печка за Складирање Рек 92 x 37 x 104 cm Кујна Складирање

JF-XUAN Кујна Полица Полица Мулти-Слој на База на Зеленчук Складирање Рек Нерѓосувачки Челик Микробранова печка за Складирање Рек

Rating 
DEN 9072.24

Од стока
Во магацинот

Кинг Конг мрежа дизајн, лесно да се чисти, три нивоа простор за складирање, лесен за чистење.Полиестер боја, изолирани и дише, рѓа-доказ и носат-отпорни, не е лесно да се промени.Дали да се инсталира : yes.Нашето време на испорака е 15-25 работни дена, и се врати период е 30 дена. Ако ви се измери големината рачно, не може да биде 1-3cm грешка.Мулти-Слој Кат Зеленчук Складирање Рек Нерѓосувачки Челик Микробранова печка за Складирање Полица 92 x 37 x 104 cm Click on Features : Димензии : 92 x 37 x 104 cm Number на палта : 7 Material : нерѓосувачки steel Applicable места : home/кујна, балкон, бања, тоалет и бања.Ви благодариме за вашата поддршка и доверба во нашите производи.Ако имате било какви проблеми, ние нудиме 24 часа на добри услуги на клиентите.Дршката на кујната полица е деликатна, мазна и удобно и не му наштети на вашата страна.Почитувани клиенти, постојат толку многу производи во оваа продавница, можете да го изберете вашиот омилен производи овде.2, поради осветлување, екран и други фактори, постои одредена боја разликата помеѓу сликата и реално, ова е нормална појава. 360 степени тркала, PP материјал за да се избегне кат нула, флексибилни сопирање.Не се лизга дренажа рамка иглички се користи за да се прилагоди на темперамент, чувајте го подигнат лизгава и лесно да се исцеди.Ние ќе ви обезбедиме квалитетни производи и услуги.

Детални спецификации

Додатоци на производи