• Свеж
ED0 10Pcs Мини Дрвени Chalkboard Срце Облик Порака Blackboards

ED0 10Pcs Мини Дрвени Chalkboard Срце Облик Порака Blackboards

Rating 
DEN 583.20

Од стока
Во магацинот

Мини големина и база дизајн го прават лесен за употреба.Срце облик порака табла на колче клип.Идеален за чудат на кратки пораки и оркестарот употреба.Боја : Црна дрво.База Дијаметар : Прибл. 1.46 инчен / за 3,7 см.Големина (L x W) : Прибл. 7.1 x 2.9 инчен / 18 " x 7.5 cm (база не се вклучени).Description This објектот е симпатична и декоративни табла, кој е направен од висок квалитет на дрво.Мини големина дизајн го прават лесен за употреба.Идеален за чудат на кратки пораки и декорација.Тоа е голем дар за вашето семејство, пријатели, соработници.Карактеристики - Боја : Црна andamp; дрво.- Големина (L x W) : Прибл. 7.1 x 2.9 инчен / 18 " x 7.5 cm (база не се вклучени).- База Дијаметар : Прибл. 1.46 инчен / за 3,7 см.Пакет Including10 x Мини Срце Облик Дрвени Порака Blackboards .

Детални спецификации

Додатоци на производи