• Свеж
Црна Кањонот Јаболко, Портокал & Оревче Миризливи Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и Косата со Гел

Црна Кањонот Јаболко, Портокал & Оревче Миризливи Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и Косата со Гел

Rating 
DEN 1221.84

Од стока
Во магацинот

Мирис : Јаболко, Портокал & Оревче (Apple зачин, Нане и Цимет со Црвена currant, Карамфил и Портокалова кора База - Ванила, Ревен и Оревче).Црна Кањонот Шампон и средство за смекнување на косата, додава сјај и хидратација на косата.Редовно се одржи коса гел намалува frizz и летаат aways додека не bogging коса надолу.Алкохол слободни формула.Достапни во 1000 мирис опции. 16 Оз Шампон, 16 Оз Клима Уред, 16 Оз Коса Гел.Мирис : Јаболко, Портокал & Оревче (Apple зачин, Нане и Цимет со Црвена currant, Карамфил и Портокалова кора База - Ванила, Ревен и Оревче).

Детални спецификации

Додатоци на производи