• Свеж
Тенис Здолниште за Жените - Неформални Спортови на Резервоар за Сечење на Врвот Pleated Здолниште со Шорцеви Activewear Две Парче Б-се Зголеми S

Тенис Здолниште за Жените - Неформални Спортови на Резервоар за Сечење на Врвот Pleated Здолниште со Шорцеви Activewear Две Парче

Rating 
DEN 671.76

Од стока
Во магацинот

100% Полиестер.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Материјал : атлетик здолниште направени од полиестер,кожата-friendly и еластичен.Многу меки и удобни за носење.Функција : skort здолниште сетови 2 парче облека, резервоар за сечење на врвот, без ракави, полна боја, боја блок, атлетик skorts здолништа, еластична висока waisted, над коленото должина, симпатична pleated мини здолништа за жените,здолниште со спортски панталони.Наменета За : Водење,тенис,фитнес вежби,голф,на отворено,пешачење,и секоја фитнес активност.Исто така одговараат на дневна или униформа училиште се носат.Големина : стандард нас големина S-2 XL,ве молиме да проверите на главната слика големина на табелата внимателно пред цел.Облека за Нега : рака измијте се препорачува или машина за миење во торба за перење,миење на рацете мора да користат ладна вода, бидејќи жешката вода може да доби деформација.Жените Голф Здолништа & Skorts - Неформални Спортови на Резервоар за Сечење на Врвот Pleated Здолниште со Шорцеви Две Парче Облека за Жени големината на стил е различна од стил Б. ве Молиме обратете се до главната слика за специфична големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи