• Свеж
ASHATA 2x2 Видео Ѕид Контролер, HDMI Видео Слика Процесор Екран Спојување 1080P high Definition Слика Видео Ѕид Контролер, Поддршка за Спојување 2X1/3X1/4X1/1X2/1X3/1X4/2X2(НИ)

ASHATA 2x2 Видео Ѕид Контролер, HDMI Видео Слика Процесор Екран Спојување 1080P high Definition Слика Видео Ѕид Контролер, Поддршка

Rating 
DEN 3988.56

Од стока
Во магацинот

Оваа 2 X2 splicer поддржува 1 HDMI влез и 4 HDMI излези.Поддржува 1920 x 1080 P 24/30/50/60 Hz и под текст.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви проблеми околу нашиот производ, тогаш ние ќе направи максимални напори за да го реши тоа за вас,и да ви даде задоволителен одговор.Поддршка 1920 x 1080 P@60 Hz HD резолуција излез.Поддршка на различни крои, plug and play, лесно за ракување.На позлатени интерфејс ефикасно го намалува пренос на податоци на косата и ја подобрува сигнал на пренос ефикасност.【2x2 4 K ВИДЕО ЅИД КОНТРОЛЕР】- Ова 2 X2 splicer поддржува 1 HDMI влез и 4 HDMI излези.На позлатени интерфејс ефикасно го намалува пренос на податоци на косата и ја подобрува сигнал на пренос ефикасност.Главната функција е да се подели комплетна HDMI high-definition слика сигнал во 4 блокови и да им додели 4 видео прикажи единици (како што се задна проекција единица, ЛЦД ТВ, итн. 【ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА ПО ПРОДАЖБАТА】- Ние гарантираме производот е 100% сосема нов.Поддршка на различни крои, plug and play, лесно за ракување.Таа се напојува со 12 V и има над-струја заштита за стабилни перформанси. ), заврши голем екран со динамична слика составена од 4 hdmi HD видео прикажи единици.Поддршка на различни крои, plug and play, лесно за ракување. 【HDMI ВЛЕЗ】- Поддршка HDMI1.Направен од метал материјал, анти-мешање, издржлив, лесен топлина дисипација и долг животен век.

Детални спецификации

Item Type:

Додатоци на производи