• Свеж
5/16 инчен 7.9375 mm Челик Топката/Имајќи Челик (Gcr15) Челик Топката / 2KG Индустриски Прецизност Челик Топка

5/16 инчен 7.9375 mm Челик Топката/Имајќи Челик (Gcr15) Челик Топката / 2KG Индустриски Прецизност Челик Топка

Rating 
DEN 2227.68

Од стока
Во магацинот

Име : Челик Топката/Челик Топка (Цврст).Материјал : имајќи челик (Gcr15).Цврстина : 58-65 степени.На точноста : се Пресметува во um, толеранцијата е помал според /GB308-89 и Американскиот ANSI/AFBMA челик топката на стандардната девијација.Површина : како мазна како огледало, со мала количина на анти- ' рѓа, масло, подобра заштита.Се фокусира на точноста, стабилност и издржливост/Ако ти треба висока побарувачка челични топки, ве молиме да ни даде шанса.

Детални спецификации

Додатоци на производи