• Свеж
EZRUN Мажите Резервоарот на Врвот Брз Сува Спортски Тренинг Тренингот Кошули Салата за Фитнес и боди билдинг Трчање, Џогирање

EZRUN Мажите Резервоарот на Врвот Брз Сува Спортски Тренинг Тренингот Кошули Салата за Фитнес и боди билдинг Трчање, Џогирање

Rating 
DEN 359.76

Од стока
Во магацинот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Полиестер,Spandex,Mesh.Машина За Миење. 90% Полиестер / 10% Spandex.Дизајн : Градите направени од мрежа крои држи воздухот тече,се задржи кул.Брз Сува : Одличен квалитет и мека ткаенина фитили пот и суши навистина брзо за да се задржи кул.Ткаенини : дава поголема водат & наплата, ултра меки се чувствуваат и повеќе дише перформанси. 4-Начин се Водат Изградба : се движи на подобро во секоја насока, Големина за порелаксирана одговара.Повод : Теретана, Фитнес, Bodybuilding, Трчање, Џогирање, Спортски Тренинг, Велосипедизам, Патуваат, Риболов, Пешачењето, Кампување, Качување, Голф, Тенис, Одбојка, Кошарка или Други Спортови.Рефлексивни логоа за зголемена видливост.

Детални спецификации

Додатоци на производи