• Свеж
Ѓердан Синџири, Златен Синџир Гајтанот Накит Одлуки Синџири DIY Накит Одлуки за Накит Додатоци за Декоративни Синџири за DIY Обетки

Ѓердан Синџири, Златен Синџир Гајтанот Накит Одлуки Синџири DIY Накит Одлуки за Накит Додатоци за Декоративни Синџири за DIY Обетки

Rating 
DEN 352.56

Од стока
Во магацинот

Можете да додадете било привезоци или амајлии за да ја направите вашата персонализирана ѓердан, белегзија или било какви други занаети, или како роденденски подарок за вашите роднини, семејството и пријателите. Синџирот е многу погодна за вашиот DIY накит одлуки. Овој синџир е направен од високо-квалитет вистински нерѓосувачки челик материјал, кој не е лесно да исчезнат, издржлив и силен, не е лесно да се скрши, противалергиски, и безбедно за чувствителна кожа. Ве молиме да обрнете внимание за да ги подалеку од деца под 3 години, и кога ќе се земе туш или спортуваат, ве молиме да ги тргнеме на ѓердан синџири за долг животен век.Можете да DIY синџирот во кој било стил на ѓердан, нараквица, anklet, половината синџир, слоевит синџир, телото накит и носителот ѓердан.Спецификација : Предмет Тип : Накит Chains Material : Нерѓосувачки Steel Chain Ширина : Прибл.

Детални спецификации

Item Type:
Jewelry Chains
Material:
Stainless Steel
Chain Width:
Approx.1.5mm / 0.06in (The Size is Measured Manually, There May Be Small Deviation)
Usage:
DIY Earrings, Jewelry Accessories, Decorative Chains
Package List:
1 xJewelry Chains :

Додатоци на производи