• Свеж
Tesmula gt2-ZJ 1100LB Спасување Магнетски Поставите Анти-Пушти ПП Пластична Кутија + Магнет + Јаже + Ракавици + Лепак,Моќни Магнети за Риболов и Магнетни Обновување Спасување

Tesmula gt2-ZJ 1100LB Спасување Магнетски Поставите Анти-Пушти ПП Пластична Кутија + Магнет + Јаже + Ракавици + Лепак,Моќни Магнети

Rating 
DEN 2039.76

Од стока
Во магацинот

Заклучување Стил : Тема Пакетот Вклучува : 1 x 1100lb Магнет 1 x 20 милиони Јаже 1 x Водоотпорен Ракавици 1 x Threadlocker Лепак 1 x Antibroke PP Кутија.Ако не сте целосно задоволни со купувањето — не се грижи!Едноставно контактирајте со нас и добро решавање на било какви загриженост за ваша целосна сатисфакција. Облик : Тенџере / Првенство Форма, 3.Нашите ретки земјата магнет нуди највисока оценка перформанси и е тешка должност магнет со исклучително моќна магнетна сила фокусирани на дното дека може да се укине 550lb / 240kg. Јаже Должина : 20 милиони 9.Спецификации : 1. Композитни : Nd Fe B Магнет 2.

Детални спецификации

Додатоци на производи