• Свеж
СПА Коса Отстранување Алатка,Професионални Отстранување на Влакна Шанса за Полнење Восок Грејач,Depilatory Восок Потоплите Машина, Парафински Восок Грејач за Раце и Но

СПА Коса Отстранување Алатка,Професионални Отстранување на Влакна Шанса за Полнење Восок Грејач,Depilatory Восок Потоплите Машина,

Rating 
DEN 407.76

Од стока
Во магацинот

▲Чисти кожата пред депилација, така што косата е лесно да се придржуваат кон depilatory восок;.89 inches Content пакети : 1x восок heater1x Manual Parameter : Напон : 110 V / 220 - 240 VFrequency : 50 - 60 Hz Power : 100 WCapacity : 500 MLPlug : АУ Европската Plug Power линија должина : 110cm Pot дијаметар : 12cm Material : Метал тело + алуминиумски pot Product Dscription1.Ако се чувствувате температура е точно, четка восок на вашата рака или да се соочи. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Нашиот професионален тим за поддршка ќе помогне да се реши проблемот во рок од 24 часа.Тоа е најдобро да се земе изолација мерки, како што се носат гумени ракавици и носат памучни ракавици на твоето лице; Употреба пластични заврши на лицето и потоа се применува дебел сува крпа;. Бидејќи личните мерење техника е различна, може да биде 1-3cm физички грешка. ▲ Тест на температура на восок на вашиот зглоб.▲Приклучете го кабелот за напојување, притиснете го копчето за да го вклучите, индикатор за светло е вклучено, моќта е за, на knob се претвори насока на стрелките на часовникот до 80 целзиусови степени, топлина светло е вклучено и машината започнува со работа.Ви благодариме!☎Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас или преку нашата официјална поддршка на корисниците на е-пошта.

Детални спецификации

Додатоци на производи