• Свеж
(предмет 4) Sylvania F20T12/DSW 23510, Дизајнер Мека Бела 24 инчен Флуоресцентна Цевка

(предмет 4) Sylvania F20T12/DSW 23510, Дизајнер Мека Бела 24 инчен Флуоресцентна Цевка

Rating 
DEN 839.76

Од стока
Во магацинот

F20 T12. 24 инчи.Медиум Би-Pin База. 20 вати.Дизајнер Мека Бела.Sylvania 23510 F20 T12/DSWcase на 420 watt24 inch T12 Медиум Би-Pin (G13) Base3,000 K Дизајнер Мека Бела Загрејте Sylvania Флуоресцентни Светлина Bulbcase на 4.

Детални спецификации

Додатоци на производи