• Свеж
Бебе Вреќа за Спиење со Нозете 2.5 TOG Зима се Згусне се Задржи Топло погоден за носене Ќебиња Отстранлив Ракави за Висина 70-120 cm Постарите Деца

Бебе Вреќа за Спиење со Нозете 2.5 TOG Зима се Згусне се Задржи Топло погоден за носене Ќебиња Отстранлив Ракави за Висина 70-120

Rating 
DEN 1199.76

Од стока
Во магацинот

" На патент за заштита на гарантира дека бебето на вратот и брадата само доаѓаат во контакт со мека памучна.Ви благодариме на изборот.5 Tog, се задржи топло во студена зима за вашето бебе, погоден за соба температури под 18 степени.Безбеден и здрав сон за вашето дете во постојана температура во бебе вреќа за спиење.◆ ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 * бебе вреќа за спиење◆ ПО ПРОДАЖБАТА на SERVICEIf имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас и да оставите порака, ние ќе го разгледа и да одговори 24 часа на ден.Тоа е многу погодно да го промените пелена во текот на ноќта.

Детални спецификации

Додатоци на производи