• Свеж
TMP1105 Адаптер Ракави Метрички Димензии Заклучување Devicel и Заклучување Ореви H216 H217 H218 H219 H220 H222 (1PC) Имајќи Додатоци Прецизност (Големина : H222)

TMP1105 Адаптер Ракави Метрички Димензии Заклучување Devicel и Заклучување Ореви H216 H217 H218 H219 H220 H222 (1PC) Имајќи Додатоци

Rating 
DEN 4515.60

Од стока
Во магацинот

Број На Модел : Адаптер Ракави Метрички Димензии Повлекување Структура : Имајќи Додатоци.Број На Модел : Адаптер Ракави Метрички Димензии Повлекување & Заклучување Nuts Torque Капацитет : Метрички Dimensions Surface Грубост : Ra 0.05 Материјал : 52100 Хром Steel Coatings : Antirust Масло / Grease Structure : Имајќи Додатоци.

Детални спецификации

Додатоци на производи