• Свеж
Ergousit Ергономски Мрежа Канцеларија Стол, Висока Назад Биро, Стол со Прилагодлива Висина, Backrest и Lumbar Поддршка, 3D потпирачи за раце,Вртливата Извршен Изработка на Стол

Ergousit Ергономски Мрежа Канцеларија Стол, Висока Назад Биро, Стол со Прилагодлива Висина, Backrest и Lumbar Поддршка, 3D потпирачи

Rating 
DEN 5892.00

Од стока
Во магацинот

Прилагодлива висина нагоре и надолу за да се намали вкочанетост на вратот.На работ на стол усвојува водопад дизајн може да се олесни притисокот на бутовите на sedentary седи.Стол Големина : 28.Професионално тестирани експлозија-доказ цилиндар и max оптоварување од 300 кг. ➤【Научно Ергономски Концепт】 : висок стол назад усвојува лак-форма дизајн за да се зголеми хип обвивката.Прилагодлива висина за да ги задоволат вашите различни потреби.Дали знаете дека добар ергономски стол може да ви помогне да се поправи вашиот седи ставови, поддршка на вашиот ' рбет и на тој начин да се спречи можни физички замор?Се сретне со Ergousit најновиот ергономски канцеларија стол, со толку многу неверојатни карактеристики!Прилагодливи backrest и потпирачи за глава, 3-D потпирач, ексклузивни автоматско тензија на вредноста, lumbar поддршка со единствена метална база и full mesh дизајн! 115°-135° поместување на располагање, совршен стол за сите намени.Премиум цилиндар е издржлив и лесно да се прилагоди. ➤【Премиум Метална База】 : Ова ергономски канцеларија стол користи врвен квалитет метална база, која е постабилна и издржливи од пластична база.Боја : Црна.Лимит на тежина : Max Оптоварување од 300 кг.Сите Ergousit бренд столици се предвидени со 5-годишна гаранција услуга, и сите додатоци може да се замени бесплатно.

Детални спецификации

Color:
Black

Додатоци на производи