• Свеж
Tomtop201309 највисоко Ниво Турнеја Про Ротари Тетоважа Пенкало Машина за Полнење Со 2pcs Безжична Батерија за Напојување 20pcs Игли 7 мастила Сет

Tomtop201309 највисоко Ниво Турнеја Про Ротари Тетоважа Пенкало Машина за Полнење Со 2pcs Безжична Батерија за Напојување 20pcs Игли

Rating 
DEN 7679.76

Од стока
Во магацинот

Напор за да се покријат и да се заштити Ефикасна кертриџ промена и замена.Примерок кутија е со големина : 1205 RL 1207 RL 1005 RL 1009 RL 1007 M 1005 RM 1009 RM 1207 HRL 1213 RM-1 1215 RM.Овој безжичен моќ има различни напонско ниво да се монтира сите тетоважа стил треба.За полесно да се чисти, јасни тела овозможува тетоважа совет чисти правилно помеѓу виолетова боја промени. 20 компјутери кертриџ игли, во една кутија. Пет индикатори претставуваат 20%-100% на моќ.Оди во кожата како лесно како што се брише off.Сите заеднички тетоважа игли големина на располагање .За тетоважа расположливиот касети игли(Мешани Големини) : Овие виолетова тетоважа касети игли се обезбедување со висока густина јасно пластика тело.Засенчување и лагер.02 секунди.Безжичниот напојување компатибилен со сите стандардни РКА ротари тетоважа пенкало машини.Овие тетоважа мастила се природни органски пигменти, извори од земјата.Пакетот вклучува еден ротари тетоважа машина, две батерии, два USB-C полнење мозок, 20pcs касети,7 Шишиња тетоважа мастила.Оваа ротари тетоважа пенкало напредна опрема систем кој мазна, мека, и тивка работа, Идеален исцелување резултати.Perfet алатка за тетоважа уметници.Флексибилен и лесен за секој стил Нежно и мазно трансфери мастило на кожата; погоден за сите типови на кожа.И ако имате 2 безжични напојување, тие може да се одржи вашата tattooing работа за еден ден.

Детални спецификации

Додатоци на производи