• Свеж
Normann Копенхаген Џеб Организатор, Други, 1 Единици, Полипропилен, Бела, 16 x 7.3 х 8 см

Normann Копенхаген Џеб Организатор, Други, 1 Единици, Полипропилен, Бела, 16 x 7.3 х 8 см

Rating 
DEN 1871.04

Од стока
Во магацинот

Pocket е декоративни и разноврсна решение за складирање што е прикачена на ѕид на секоја соба со помош на лизгачот заградата.Земја на Потекло : Данска.Пакет Димензии : 19.0 L x 10.3 W x 11.0 H (сантиметри).H : 8 x W : 16 x D : 7,3 cm.

Детални спецификации

Додатоци на производи