• Свеж
SMLZV Шминка Организатор Козметички Кутии за Складирање,Преносни се Прикаже Случај со 3 Фиоки,за Нега на Кожата Организаторите за Спалната соба Суета Биро,Бања Countertop

SMLZV Шминка Организатор Козметички Кутии за Складирање,Преносни се Прикаже Случај со 3 Фиоки,за Нега на Кожата Организаторите за

Rating 
DEN 340.80

Од стока
Во магацинот

●Спецификација на производот : Име : козметички складирање box Material : ABSFunction : козметички складирање / нега на кожата производ складирање / четка маска storage Size : 22*13.едноставни и стилски,исклучете ги ротира непречено, не е само козметички складирање кутија, но исто така и животот украси. ●【Совршен Подарок】 : Мулти-Функција шминка организаторот за вашиот потребни, бања, спална соба, соблекувалната, тоалет, маса,countertop.)●Добредојдовте на нашата продавница, Ако ви треба повеќе производи, ве молиме кликнете на мојата продавница за да одберете различни стилови за да се купи, ви посакувам среќни секој ден!.●【Upgradge Дизајн Козметички Организатор】Целосно отворен и зголемената врвот ниво дизајн,лесно да се земе и организиран шише козметика ;3 фиоки кабинети,уредно класификација веѓа молив, лак, маски, шминка четка, шминка, прав, накит и многу повеќе.Организаторот може да се сфати на било која возраст и во било која фаза од животот,Тоа е исто така прекрасен подарок да им даде на вашите пријатели,мајка,сопруга,ќерка, љубовник,семејство или посебната личност во вашиот живот. ●【Добредојдовте на нашата продавница】 : Ако ви треба повеќе производи, ве молиме кликнете на мојата продавница за да одберете различни стилови за да се купи, ви посакувам среќни секој ден!. ●【Спаси Десктоп Простор】 : уредно чување, лесно да се најде, ефективно подобрување на шминка време, да имате деликатни шминка секој ден.

Детални спецификации

Додатоци на производи