• Свеж
ZZMOQ Автомобил Загрева Rearview Огледало Стакло,Погоден за Мерцедес C-Класа(2014) S-Класа(2013) GLC 250 Г автомобил Загрева Страна Огледало Стакло

ZZMOQ Автомобил Загрева Rearview Огледало Стакло,Погоден за Мерцедес C-Класа(2014) S-Класа(2013) GLC 250 Г автомобил Загрева Страна

Rating 
DEN 1557.60

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : Подобра визија, стабилни карактеристики, висока сигурност, вклучувајќи задната плоча и греење на елемент, трајни, долг животен век, јасна визија, значително подобрување на безбедноста на возењето.Огледало површина, анти-отсјај, ви обезбедува со јасна визија во врнежлив или нејасна дена, и ја подобрува безбедноста на возење во текот на ноќта.Декоративен изглед : здрав, не е лесно да исчезнат, силна practicability, уникатен изглед го подобрува уникатноста на вашиот автомобил, и ги подобрува перформансите и убавината на вашиот автомобил.Потсетување : Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 24 часа.Материјал : Поради тоа што е направен од високо-квалитетни пластични + стакло, тоа може да им обезбеди јасен поглед во текот на денот и ноќта.функција : Тоа ќе ви даде подобар поглед и безбедно возење.Лесен за инсталација : нема потреба да се намали или да се вежба, фирма и не е лесно да падне.

Детални спецификации

Додатоци на производи