• Свеж
Sonar Системот за Безбедност на CS-512 HeavyDuty Камион Задните Видите Авто Shutter Камера Систем со 5 TFT LCD Монитор

Sonar Системот за Безбедност на CS-512 HeavyDuty Камион Задните Видите Авто Shutter Камера Систем со 5 TFT LCD Монитор

Rating 
DEN 1151.76

Од стока
Во магацинот

Лесно да се инсталира, погодност да го користите. 5" следење и камера комбо за Heavy Duty Камион. 100% Времето Доказ.Тешка должност, силно bulit материјали.Супер Широк агол на Камерата.Ноќно достапни, ден/ноќ сензор за автоматско прилагодување.Солидна квалитет.Углед во полето за неколку децении. 30 дена за враќање на пари гаранции и 1 година Гаранција.Задните Приказ на Системот со Авто Shutter Камера 5 инчи ЛЦД Автомобил Екранот Карактеристики : Тенки и мали, 24.7 mm дебелина Широк напон текст : Поддршка 12 V или 24 V систем за Напојување за камерата, лесна инсталација Нормално копчиња и поддршка далечински управувач функција Backlighting за екран : Автоматско backlighting кога во слабо светло подолго од 5s (Осветлување осветлувањето може да се постави И зачувани) Слика сликата може да се прилагоди за хоризонтална или вертикална гледање Доаѓа со : Сите кабли и конектори, хардвер монтажа за следење и камера, далечински контролер, батерии, завртки, и работните инструкции.

Детални спецификации

Додатоци на производи