• Свеж
Собирање Склад Јасно Пластика Clamshell Пакет/Складирање Сад, 4.19 H x 1.5 W x 1.25 D, Пакување од 100

Собирање Склад Јасно Пластика Clamshell Пакет/Складирање Сад, 4.19 H x 1.5 W x 1.25 D, Пакување од 100

Rating 
DEN 772.80

Од стока
Во магацинот

ЦЕЛОКУПНАТА ДИМЕНЗИИ : 5.5 x 1.875 x 1.25 инчи (висина x широчина x длабочина).ШУПЛИНА ДИМЕНЗИИ : 4.19 x 1.5 x 1.25 инчи (висина x широчина x длабочина).МАТЕРИЈАЛ : Направен од 75% или повеќе на post-consumer рециклирани МИЛЕНИЧЕ материјал.КАРАКТЕРИСТИКИ : Виси табот за монтирање на ѕид, или место објект на еден countertop или рамна површина на екранот вертикално.ГАРАНЦИЈА : Собирање Склад им го гарантира на сите производи да пристигнат без оштетувања и дефекти.Собирање Склад Јасно Пластика Clamshell Пакет / Складирање Сад, 4.19" H x 1.5" W x 1.25" D, Пакет на 100 Overall Димензии : 5.5 x 1.875 x 1.25 инчи (висина x широчина x длабочина) Празнина Димензии : 4.19 x 1.5 x 1.25 инчи (висина x широчина x длабочина)Што големината случај да нарачате?Мерка вашиот објект од нејзината ширина, висина и длабочина за да се утврди најдобро големина clamshell за вашиот објект.Материјал : Направен од 75% или повеќе на post-consumer рециклирани МИЛЕНИЧЕ material Features : Виси табот за монтирање на ѕид, или место објект на еден countertop или рамна површина на екранот вертикално.Гаранција : Собирање Склад им го гарантира на сите производи да пристигнат без оштетувања и дефекти.

Детални спецификации

Додатоци на производи