• Свеж
Мобилен Случаи Одлична за Xiaomi Redmi K30 Двојно Тока Лудиот Коњ Бизнис Мобилен Телефон Holster со Картичка Паричникот Заградата на Функцијата(Црн) (Боја : Жолта)

Мобилен Случаи Одлична за Xiaomi Redmi K30 Двојно Тока Лудиот Коњ Бизнис Мобилен Телефон Holster со Картичка Паричникот Заградата

Rating 
DEN 1341.60

Од стока
Во магацинот

Кожа Случај.Оклоп случај.Моден Случај.Мека Случај.Scratchproof Заштитни Случај. 100% Висок Qulity и Добра performace Moblie телефон Case1. Материјал : висок квалитет на лудиот коњ шема СТП кожа + TPU.2. Картичка паричникот дизајн, со голема погодност за вашето патување.3. Заградата дизајн, слободни вашите раце и лесно да се види на видеото.4. Сите инклузивно TPU дното случај, густа пена обвивка, сеопфатна заштита на мобилни телефони, за да се спречи паѓа, гребнатини.5. Двојно тока дизајн, силна адсорпција, ефикасно спречување на телефонот од расклатување.6. Отворањето е точна, сите пристаништа и копчиња може да се користи директно, без отстранување на школка.7. Оваа кожа случај е деликатна и елегантен, погоден за сите луѓе.

Детални спецификации

Додатоци на производи