• Свеж
adidas Оригинали на Жените Primeblue Ѕвезда Песна Јакна

adidas Оригинали на Жените Primeblue Ѕвезда Песна Јакна

Rating 
DEN 1007.52

Од стока
Во магацинот

50% Памук/43% Рециклиран Полиестер/7% Elastane.Увезени.Полиестер се Спојуваат и разделуваат.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Жените исконски песна костум, кој покажува adidas гордост.РЕДОВНО ОДГОВАРА : Не е тесна и не се изгубат, совршен помеѓу одговара.КЛАСИЧЕН СТИЛ : Целосна zip со ребрести јака за иконите се погледне.ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ : Пред џебови се одржи мали предмети.PRIMEBLUE : Овој производ е направен со Primeblue, висока-перформанси рециклиран материјал во дел со Parley Океанот Пластика.Секој детал го прави разлика.Во животот, во облека и во средина.Донесе намера во вашиот секој ден со овој жените adidas песна јакна направени од рециклирани материјали.Иконите се погледне заврши со 3-Ленти надолу ракавите.

Детални спецификации

Додатоци на производи