• Свеж
RONGXI Автоматско Мачка Внесувач, Новиот Плоштад Фидер Waterer Постави, Безбедно, Грижете се-Бесплатно, Удобен, за Мали и Средни домашни Миленици

RONGXI Автоматско Мачка Внесувач, Новиот Плоштад Фидер Waterer Постави, Безбедно, Грижете се-Бесплатно, Удобен, за Мали и Средни

Rating 
DEN 2222.40

Од стока
Во магацинот

-Автоматско хранење систем : голем капацитет 3. -Хуманизирано дизајн : На waterer дизајниран со спирала и пролет вентил нема да излегуваат во јавноста. -Лесно да се чистат : кофа и шасијата може да се одвои и да се мијат директно со вода.5 * 20 * вкупна висина 31cm[Материјал] : заштита на Животната средина ПП материјал[Функција] : за мачки, кучиња и други домашни миленици да пијат и се хранат[Применливи објекти] : Мали и средни домашни миленици како мачки и кучиња[Тежина] : 688gpacking листа : 1*Пакување carton1*Автоматско милениче waterer1*Автоматско милениче feeder Note : *Поради снимањето услови, прирачник за мерење може да предизвика некои отстапување или мало боја разлика.На waterer содржи филтер памук.

Детални спецификации

Додатоци на производи