• Свеж
(2000pcs) 5/16 X 3-1/2, Заостануваат Завртки, Хексадецимален Главата, на 304 Нерѓосувачки Челик (18-8), Бродови Слободни во САД

(2000pcs) 5/16 X 3-1/2, Заостануваат Завртки, Хексадецимален Главата, на 304 Нерѓосувачки Челик (18-8), Бродови Слободни во САД

Rating 
DEN 340.80

Од стока
Во магацинот

5/16" X 3-1/2".Заостануваат Завртки, Хексадецимален Главата.stainless_steel_18-8. 5/16" X 3-1/2", Надворешно Навој сврзувачки елементи, Нишка Сечење сврзувачки елементи, Заостануваат Завртки, НИ Единици, Хексадецимален Главата, AISI 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8) Aspen сврзувачки елементи акции над 200,000 различни сврзувачки елементи во метрички и инчни за итна испорака.Преку нашите партнери, имаме пристап до речиси секој fastener тип; стандард или специјализирани предмети, во повеќето материјали.Ако имате било какви прашања, не можат да најдат она што го барате за, или бараат поголеми/помали количини, ве молиме контактирајте со нас.Ние се стремиме да биде вашиот fastener решение.

Детални спецификации

Додатоци на производи