• Свеж
Осветлување Pendant Синџир, Тешки Синџир за светли Тела, Огледало или Слика за Суспензија на Синџир во Античкиот Месинг Заврши, Повеќе Спецификации (Антички Бакар,12)

Осветлување Pendant Синџир, Тешки Синџир за светли Тела, Огледало или Слика за Суспензија на Синџир во Античкиот Месинг Заврши, Повеќе

Rating 
DEN 311.76

Од стока
Во магацинот

Сте ќе треба да се откажам лустерот, или pendant светлина, или овошје кошница, или цвет тенџере од таванот.Оваа дополнителна синџир е таква работа, која ви дава можност да се прошири на виси висина и ќе ви овозможи да додадете дополнителна синџир за да се добие виси висина сакате.Овој објект е само екстра синџир.Со овој гроздобер индустриски синџир, вие сте слободни да се откажам она што го сакате.Повеќе побезбедно да се има поголема тежина од виси нешто од таванот.Ги вклучува сите делови и лесно да се инсталира.Убаво се заврши и да се тешки да се изгради.Спецификација : Материјал : Метал носивоста : 65 кг Нето Тежина : 0.

Детални спецификации

Додатоци на производи