• Свеж
GOTIDEAL Платно Панели 12x16 инчен Сет од 6,Професионални се Подготвуваат Бела Празно - Памук Уметник Платно Одбори за Сликарство, Акрилна Боја, маслени Бои Сува & Влажни А?

GOTIDEAL Платно Панели 12x16 инчен Сет од 6,Професионални се Подготвуваат Бела Празно - Памук Уметник Платно Одбори за Сликарство,

Rating 
DEN 455.76

Од стока
Во магацинот

Супер вредност на 6pcs 12x16" инчен платно одбори. 100% памук платно за сликање е medium жито и има боја без апсорбирање на тоа.Погоден за избор на изведувач на медиумите, од нафта бои и акварели да се акрил, tempera, и gouache.Секој акрилна боја платно во овој пакет се веќе се подготвуваат со 8 мл.на киселина-слободен акрилик титаниум италијански.Не првично е потребно — ќе бидете подготвени да започнете со креирање веднаш.Gotideal Оригиналот, Висок Квалитет на Платно Панел во собата.Киселина слободни & архивски квалитет одбори.

Детални спецификации

Додатоци на производи