• Свеж
Полн Сјај 22 Инчен Црна Weft Екстензии за Коса И Клип во Човечка Коса 22 Инчен 200 Грам

Полн Сјај 22 Инчен Црна Weft Екстензии за Коса И Клип во Човечка Коса 22 Инчен 200 Грам

Rating 
DEN 5255.28

Од стока
Во магацинот

Можете Да Направите различни Стилови, во Зависност од Вашите потреби.Како Општо Правило Тоа Е Полесно Да ја Потемни Косата, Отколку Да Го Олеснат Коса.Овде Е Она што Ќе го Добиете Од Оваа Listing Product Description Hair Квалитет : 7А Одделение Remy Коса Weft.Директно Се Шие Во, Со Микро Линк Во, Со Клип Во Албум, Лепак Или Лента, И Да Се Направи Перика Или Ponytails, Лесно Да Ги Добиете Сите Фризури Ви Се Допаѓа!.Поради Ова, Нашата Коса Екстензии Природно се Вклопуваат со Вашата Коса и Може да се Мијат, Удар Сува, Рамна Пеглаат, или Завиткан со Користење на Топла Tools, Исто Како и Вашиот Сопствен Коса.Нашата Коса Weft Може да Биде Обоена ,Завиткан и Стилизирана Како Свој Коса,ве Молиме Имајте во предвид Дека Косата Може да биде Обоена Со Потемна Боја, Но Не Може да Се Избелени.БЕЗ Пролевање.Обично Може да се Направи Целосна Главата За Нормален Size Weight : 130g Нето Тежина За Hair Care И Usage About Боење : Косата, Може да Се Обоени.За Чешел : Пред И По Употреба Запомнете Да ги миеш Косата Екстензии Љубезно Со Мека Наежвам Четка; Бидете Сигурни дека Сите Јазли И Tangles Се Качил!Никогаш не Чешел Низ Вашата Коса Екстензии, Додека Тие Се Влажни И Користете Само Топло Алатки Кога Тие Се Dry Care На Косата Кога Спијам : Секогаш Имајте На Ум, Никогаш не Спие Со Влажна Коса.Тоа Е Секогаш Најдобро Да се Направи Лабава Плетенка Или конска опашка Кога Спијам.

Детални спецификации

Додатоци на производи