• Свеж
Aexit Добри Перформанси Handgrip Клешти 7 17cm Должина Метал Внатрешни Свиткана Circlip SLI-p-Заеднички Клешти Plier Алатка

Aexit Добри Перформанси Handgrip Клешти 7 17cm Должина Метал Внатрешни Свиткана Circlip SLI-p-Заеднички Клешти Plier Алатка

Rating 
DEN 315.60

Од стока
Во магацинот

Име На Производ : Внатрешни Свиткана Circlip Plier;Материјал : Метал, Пластика.Вилицата тип : Внатрешни Circlip, Свиткана Совет;Вилицата Капацитет : 3-30мм/ 0.12"-1.2".Вкупната Големина : 17 x 12 x 2cm/ 7" x 5" x 0.8" (L*W*T);Главна Боја : Зелена, Сребрен Тон, Black.Net Тежина : 177g.Пакет Содржина : 1 x Внатрешни Свиткана Circlip Plier.Користи широко да се отстрани или да го инсталира пролет во механичка опрема.Дизајниран со пластични обложени рачка за контрола погодно за време на монтирање и отстранување.Основна алатка за механика, гаражи и работилници и дома механика.

Детални спецификации

Додатоци на производи