• Свеж
PicoGram Кокос-Базирани Под Мијалникот Вода Филтер Поставени 8 11 (11 (29cm))

PicoGram Кокос-Базирани Под Мијалникот Вода Филтер Поставени 8 11 (11 (29cm))

Rating 
DEN 1896.00

Од стока
Во магацинот

Овој сет содржи : слоевита филтер, пред-карбонски филтер, UF мембрански филтер, пост-јаглероден филтер.Користете Циклус : 10-12 motnhs (10 L дневно употреба).Капацитет : 1,505 литри (5,700 L).Заверена од NSF.Безбедност гарантира на човечкото тело и со употреба на делови направени од NSF-одобрени материјали.Во/Штекер : 1/4" Брадавица Тип.Работата Притисок : 10 ~ 125psi.Димензија : 8"(66 x192mm), 11" (66 x 294mm), 13"(66 x 325mm).Температура : 4 - 40°C ладна вода се користи само.Материјал : ПП, АБС, ПОМ.Ги отстранува преостанатите хлор, THMs, разни органски соединенија и мирис; ја подобрува вода вкус.

Детални спецификации

Додатоци на производи