• Свеж
UniKeep 3 Прстен Врзивно средство - Јасно - Од 1,5 Инчен ' Рбет - Метални Прстени - со Јасни Надворешниот Шалче - Кутија од 15 Врзива

UniKeep 3 Прстен Врзивно средство - Јасно - Од 1,5 Инчен ' Рбет - Метални Прстени - со Јасни Надворешниот Шалче - Кутија од 15 Врзива

Rating 
DEN 3119.76

Од стока
Во магацинот

Ова јасно врзивно карактеристики на full-заврши покрие шалче, и истите целосно ограден, архивски-безбеден дизајн како и неговите 100% полипропилен колега, само со метални прстени во местото на нашите snap-заклучување поли прстени.Пластовидно и storable – на архивскиот-безбеден начин за транспорт и чување на вашите документи.Јасно поли шалче – repurpose вашиот врзива повторно и повторно само со замена од една страница insert (исто Така достапен и без шалче).5-инчен врзива се компактни уште пространа, и може да одговара на било полица или маса уредни и правилно.Целосно затворен и издржливи – две кршење брави од надвор се задржи содржина на сува и прашина од внатре.Како и сите Uni Keep производи, 3-Прстен Случај Видите Врзивно е направен во САД.

Детални спецификации

Додатоци на производи