• Свеж
Fortinet FortiGate-3200D 1 Година FortiGuard Индустриски службата за Безбедност ВО странска валута-10-03200-159-02-12

Fortinet FortiGate-3200D 1 Година FortiGuard Индустриски службата за Безбедност ВО странска валута-10-03200-159-02-12

Rating 
DEN 981.60

Од стока
Во магацинот

Производителот Дел : ВО странска валута-10-03200-159-02-12. 1 Година Индустриски Службата За Безбедност.Нова/Обновување на Лиценца за Forti Gate-3200 D.Лиценца договор се спроведува преку e-mail во рок од 1-2 дена.Fortinet дизајниран за поддршка и претплата за да биде континуирано.Кога некој клиент не се обнови од страна на истекот на рокот, тогаш застаруваат во служба период се случува.Overview This лиценца е за Индустриска Безбедност Претплата на Услугата 1 година за Договор за Fortinet Forti Gate-3200 D Model Protects ИДЕНТИЧЕН и SCADA на OT организација подобро byblocking или ограничување на пристап до ризично индустриски протоколи.Ви дава видливост и контрола на стотици industrialapplications и ви овозможува да додадете сопствени апликации.Providesreal-време закана интелигенција надградби да се борат advancedcyber закани.Поддржува големи ИДЕНТИЧЕН производители да providevulnerability заштита.

Детални спецификации

Додатоци на производи