• Свеж
service_parts Моторни Филтер & Сунѓерот за Philips Правосмукалка FC8470 FC8471 FC8515 FC8516 FC8630 FC8631 FC9524 FC9320 FC9321 FC9529 FC9530 FC9531 FC9532 FC9533 FC9540 FC9542 Hepa Филтер

service_parts Моторни Филтер & Сунѓерот за Philips Правосмукалка FC8470 FC8471 FC8515 FC8516 FC8630 FC8631 FC9524 FC9320 FC9321 FC9529

Rating 
DEN 912.00

Од стока
Во магацинот

КОМПАТИБИЛЕН САМО СО МОДЕЛИТЕ ПОДОЛУ : FC8470 FC8471 FC8472 FC8473 FC8474 FC8475 FC8476 FC8477 FC8478 FC8479 FC8515 FC8516 FC8517 FC8518 FC8630 FC8631 FC8632 FC8633 FC8634 FC8635 FC8636 FC8637 FC8644 FC8645 FC8646 FC8647 FC8670 FC8671 FC8672 FC8673 FC9320 FC9321 FC9322 FC9323 FC9324 FC9325 FC9326 FC9327 FC9520 FC9521 FC9522 FC9523 FC9524 FC9525 FC9528 FC9529 FC9530 FC9531 FC9532 FC9533 FC9540 FC9542.

Детални спецификации

Додатоци на производи