• Свеж
WYBFZTT-188 Складирање Торба, Двојно Двострано, Складирање податоци, Голем Капацитет, Удобен и Практичен, Лесен за Чистење, може да се Користи за да се Стави Мали Додатоц?

WYBFZTT-188 Складирање Торба, Двојно Двострано, Складирање податоци, Голем Капацитет, Удобен и Практичен, Лесен за Чистење, може

Rating 
DEN 11408.40

Од стока
Во магацинот

Постојат две опции за овој производ, еден слој на очила + решетки кутија, и еден слој на очила + решетки + прстен кутија украси.Јасно џебови направете го тоа лесно да ги собереш на накит сакате од виси накит торба.Направени од високо квалитетен не ткиво ткаенина, транспарентен ПВЦ прозорец во предниот дел, 40 транспарентен ПВЦ прозорци на грбот, овој накит организатор е совршен за да се задржи вашиот накит и додатоци организирани, транспарентен ПВЦ џеб, исто така може да се заштити вашиот накит И додатоци.Оваа врата накит организаторот може да висат на врата, столбови, ѕидови и гардероби.Со само малку простор, ќе се организираат толку многу накит и додатоци во виси торба.Име на производ : Складирање торба.Големина : 44*85cm.Материјал : Не Ткаенини.Тоа е двојно еднострани и удобен за луѓе кои сакаат прави класификација.Потребните додатоци за да се смести во дом или канцеларија.Тип : Виси Складирање Торба.Прилики : Кујна, Купатило, Спална соба, итн.Карактеристики : Свитлива, Двојно Еднострано, со Кука.

Детални спецификации

Додатоци на производи