• Свеж
HYDRORIDERUSA Професионални Aquabike

HYDRORIDERUSA Професионални Aquabike

Rating 
DEN 5639.76

Од стока
Во магацинот

Вода Фитнес.Нашите најпопуларните велосипед, на Професионална одделение Aqua Bike зема прилагодливост и интервал на обука на нови нивоа.За повеќе отпор нивоа и прилагодливи позиционирање, овој велосипед нуди максимална фитнес искуство.КАРАКТЕРИСТИКИ : +HANDLEBARS & Седло : Прилагодлив и вертикално и хоризонтално - израз и назад.За правилно тело позиционирање и насочени работа надвор искуство.Handlebars се, исто така, е реверзибилна за дополнителни држење options е потребно во рехабилитација. +PRO FLYWHEEL : Различни од EASYLINE велосипеди, нашите Професионални Aqua Bike нуди иновативен четири елементи на возилото flywheel со pin на ротација и синтетички само-подмачкано имајќи. + ОТПОР : Променлива прилагодувања за три оценки на отпор, во прилог на природни забрзување отпор. +БАЗА : покриени со двоен анти ски гума заштита за подобро кат лепливоста.Прилагодливи за базен длабочина и да сметка за сите наведнати.Безбеден за сите видови на базен подови, вклучувајќи керамички плочки, мозаик, и ПВЦ.

Детални спецификации

Додатоци на производи