• Свеж
Господар Масажа 31 Montclair Therma-Топ Преносни Масажа Табела со Мемориска Пена Пакет,Црна

Господар Масажа 31 Montclair Therma-Топ Преносни Масажа Табела со Мемориска Пена Пакет,Црна

Rating 
DEN 11639.76

Од стока
Во магацинот

Пена : 3" MEMORY ПЕНА & Ексклузивни Мала Ќелија Пена (Поголема Густина отколку нормално пена).Екстра-широк Montclair Therma Top обезбедува се што е неопходно за висок квалитет на масажа, а потоа некои!Покрај софистициран стил на црна СТП на масло и вода-отпорни тапацир, на Montclair е патентиран Therma Top изградена-во прилагодлив систем за греење значи секој квадратен инч на широк cushioned површината може да се калибрира на совршена температура да ги смири клиенти " мускули и да се подобри циркулацијата.Therma Top ETL/CETL-Уверение за строга Северна Америка Стандарди за Безбедност На 3" перница на Господар Масажа е ексклузивни Мулти-Слој Мала Ќелија пена, "Големо Врвот" дизајн кој дава 26% повеќе cushioned површина од повеќето табели и на плоштадот аглите докажано да се релаксира рамото област на сите комбинираат за да се направи непобедлива удобно табела.Дополнителни функции како што се двократната дебелина Реики панели кои им овозможуваат на терапевт за масажа од седиштето позиција и Shiatsu кабел порака па табелата може да се постави рамно на подот направи Montclair е несомнено голем купи., Shiatsu Кабел Порака и Реики Нога Панели.Големина : 31" х 84" (W x L).3" дебела перница на Мулти-Слој Мала Ќелија пена е погуста отколку другите пена стилови; црна боја СТП тапацир е на масло и вода-отпорни, ХЛОРОФЛУРОКАРБОНИ-слободни и поткрепени со 5 Година Гаранција.

Детални спецификации

Додатоци на производи